foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na SlovenskuINZERCIA ŠTENIAT

Inzercia

Dátum inzercie: 20.06.2022

CHS BLACK RIVER KINGDOM v Bernolákove po zrušenej rezervácii tesne pred odletom do USA hľadáme pre našeho neštandardného chlapca milujucu rodinu . Šteniatko narodené 22.02.2022 kompletne zaočkované . Ma zvládnuté hygienické návyky vyrastá s celou našou smečkou je socializovaný . V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať . 0904964251 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Black river kingdom


Dátum inzercie: 02.05.2022

CHS LUANDA so skúsenosťami s týmto úžasným plemenom od roku 2002, má ešte voľné niektoré šteniatka, narodené 15.04.2022 dvom zdravým a úspešným predstaviteľom plemena Rodézsky Ridgeback.
Matka: Interšampiónka, multišampiónka jedna z najúspešnejších súk na Slovensku 2018/2019/2020 – Henessey Sunrise by Luanda, potvrdila svoje kvality v chove aj úspechom svojej dcéry z prvého vrhu, ktorá sa stala Európskou Junior víťazkou 2021.
Otec: BISS, multišampión, Najlepší RR v Taliansku 2021 Gens Julia Must Have.
Naše šteniatka budú pripravené odísť k svojim novým rodinám ako sebavedomé, vyrovnané, plne socializované, zvyknuté na deti, odčervené, očkované, s mikročipom, petpasom a kŕmené najlepším krmivom ktoré zabezpečuje ich zdravý vývoj, s výbavičkou a radami obsiahnutými v brožúrke „Návod na RR šteniatko z Luandy“ začiatkom Júna 2022.
Viac informácii o rodičoch, rodokmeň a fotografie šteniatok nájdete na www.lady-ridgeback.sk
Ak si viete predstaviť šteniatko RR ako plnohodnotného člena rodiny a neskôr elegantného, inteligentného rodinného spoločníka neváhajte kontaktovať: Milada Krchňavá: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., tel.: +421907447787.
K litter nessy maxxi 2022 w


Dátum inzercie: 25.03.2022

CHS SHABANI´S PRIDE prijíma rezervácie na šteniatka z B vrhu, ktoré sa narodili 27.04.2022. Obaja rodičia majú priateľské, vyrovnané povahy, netrpia alergiami a majú výborné výsledky zdravotných a genetických testov.
Matka: CH.CHARISSE Joy of Africa
Otec: DEGAS Silesian Harta
Naše šteniatka sú vychovávané v milujúcom a rodinnom prostredí. Šteniatka budú pri odbere čipované, očkované a viac krát odčervené. Do nových domov budú pripravené odísť koncom júna 2022.
Kontakt: tel: +421911211010 alebo e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., www.shabanispride.sk
ShabanisPride


Dátum inzercie: 08.06.2022

CHS TATRANSKÁ AFRIKA prijíma rezervácie na šteniatka z vrhu „J“ z nepríbuzného spojenia zdravých a aktívnych rodičov:
Matka:
ES ELISHA TATRANSKÁ AFRIKA
Otec:
ICH., CH. AGGY FOGGY OF PRESSBURGERS´ PAWS.
Šteniatka
očakávame v druhej polovici júna. K odberu budú pripravené v polovičke augusta, odčervené, zaočkované a začipované spolu s preukazom o pôvode, EÚ pasom a výbavičkou na prvé dni v novom domove. Doživotný chovateľský servis samozrejmosťou, s ridgebackami máme skúsenosti vyše 20 rokov. Pre šteniatka hľadáme serióznych záujemcov/milujúce rodiny s dobrými podmienkami.

Kontakt: email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., tel. +421903 636 788. Viac informácií o rodičoch a šteniatkach nájdete na našej webovej stránke www.tatranskaafrika.sk

Tatranska Afrika2022

_______________________________________________________________________

Podmienky inzercie:
Inzercia plánovaných vrhov a narodených šteniatok na klubových stránkach je pre SK chovateľov, členov SKCHR a je bezplatná. Inzeráty sú zoradené chronologicky podľa dátumu narodenia a plánovaného termínu krytia.

Svoje inzeráty  môžete zasielať na email redakčnej rady Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. . Informujte nás, ak je inzerát už neaktuálny alebo chcete zmeniť text.
Platnosť inzerátu je max. 3 mesiace odo dňa zverejnenia, po ukončení platnosti inzerátu je potreba požiadať o predĺženie na mail redakčnej rady (text + foto).

Texty inzercie sú zverejňované tak, ako ich zaslali chovatelia a neprešli jazykovou úpravou.

 

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

skchr elbreed

Prihlásenie

Akcie klubu

24.09.2022
XXVII.ŠV SKCHR
miesto konania:
EKOPARK RELAX - Veľké Úľany
rozhodca:
Vanessa Moyano Gonzalvez (ES) - Kennel Molema Mua Rôo

25.09.2022
Bonitácia 
miesto konania:
EKOPARK RELAX - Veľké Úľany

Prihlasovanie cez Elbreed bude spustené od 01.08.2022

Čítanosť článkov
2009938

Práve tu je 170 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Naši sponzori

weber20

Hlavný sponzor ŠV SKCHR

Facebook Fanpage